MÖBLER / Bord / Konsolbord 15143004
nr 1514 3004
Konsolbord
Rokoko, senare träskiva. Marmorerad, Bredd: 63 cm. Djup: 33 cm. Höjd: ca 76 cm
Kondition: sprickor, repor, slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:24:25
9/1 18:19:25
9/1 18:20:04